Svet-Stranek.cz

10.02.2014 FC Rival - Tvoja mama FC 10:2

FC Rival - Tvoja mama FC 10:2
SESTAVA:
Lukáš Svoboda - Lukas Ledvina, Josué Svoboda, Albert Chan - Ed Ed Eddie, Mohamed Hwaidak, Brian Francis Sweeney - Honza Klekar, Pražak

BRANKY:
Mohamed 3, Swennie 2, Svoboda,Kubesa, Kucera, Klekar, vlastni

Dnes jsme se sesli v dobre sestave a prakticky chybeli pouze Kozak a Nikolas. To sice byla skoda ale i tak jsme si zahrali a bezproblemu vyhrali. Zacatek nebyl lehky a tak do 20 minuty bylo pouze 1:0. Pak ale po 2 brance se hoste slozili a uz to tam padalo jak na pase. Hosti pouze korigovali v samem zaveru. Za zminku snad stoji informovat nase fanousky, ze premierove se trefila pan Klekar, ktery pri sve oslave malem zboural prazacku. Mel jsem dojem, ze snad vykolejila nekde tramvaj nebo co. Blahoprejeme mu a doufame ze bude pokracovat ve svych vykonech i nadale.

08.02.2014 Turnaj Plaminkova

Začátek v 9:00 hodin – ukončení turnaje cca 16:00 hodin.
Hrací systém: Dvě skupiny po 6-ti týmech. Ve skupině se hraje každý s každým 1x15 minut.
Každá skupina má své hřiště.
Za výhru jsou 3 body a za remízu 1 bod.
Do vyřazovací části postupují 4 nejlepší týmy z obou skupin dle počtu bodů do čtvrtfinále, následně semifinále a zápasů o umístění.

1 FC Texas Nové Strašecí
2 CF Hornets
3 Kachní prdy FC
4 Justiční omyl
5 Plán B
6 AG UNITED
7 Atomový veverky
8 AC Warriors Prague
9 Měšičáci
10 Drink SOS
11 FC Yeovil Town
12 FC Rival

01.01.2014 INFO O STRANKACH www.fcrival.cz

Kluci v tomto tydnu budou nase stranky presmerovane na novou adresu www.fcrival.cz
Doufam ze mi pak nebudete volat kde jsou stranky. Dekuji

Startovne zaplatili:
Ledvina , Kozak, Swennie, Kubesa

14.12.2013 Fc Rival vitezem na Predvanocnim turnaji

Fc Rival vitezem na Predvanocnim turnaji
Na nasem druhem turnaji v tomto roku jsme opet brali zlato. Je to vynikajici odpoved na nove slozeni tymu. A to jeste nebyli na turnaji tri duleziti hraci. Vsem ktery se ucastnili, dekuji a pristi tyden zkusime zase zabojovat o prvenstvi.

SESTAVA:
Kucera, Kozak, Andrle, Swennie, Sturmic, Paja