Svet-Stranek.cz
FC RIVAL

Seznam Hřišť:Amatérský Fotbalový Klub

Seznam Hřišť

Kompletní seznam hřišt pro Hanspaulku
ZkratkaMístoPopis spojení na používaná hřiště
ANGAngelovovaHřiště ZŠ v Praze 4 (12) - Modřanech. Tram 17, 3 do konečné stanice Levského. Přejděte ulici Generála Šišky a dejte se sídlištěm (Levského ulicí) dolů, vpravo je lesík. Hřiště je po cca 600 metrech vpravo pod lesíkem (mimo areál školy). UMT (umělá tráva) 2.generace. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv.  V "lisovkách" se hrát nesmí !
ARITAritma
Hřiště SK Aritma v Praze 6, Vokovice. Z Dejvické, metro A, tram 8, 36 do st. Nádraží Veleslavín, pak vpravo kolem školy ulicí Na Luzích cca 300m a vlevo do ul. V Středu, která vede ke vchodu do areálu SK Aritma. Nové hřiště je za šatnami a za tréninkovým fotbalovým hřištěm s UMT. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy,  gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
ASTR1,2 hřiště pro futsalAstra Zahr. město
Hřiště TJ Astra ZM, Praha 10, Zahradní město. Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanova. Ze Strašnické, metro A, busem 188. do st. Jesenická. Hř. č.1 je blíže k hale. UMT2.generace, osvětlení. Obuv: povoleny jen turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal!
BECHBěchovice 2
Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.), č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
BECHO hřiště pro futsalBěchovice 2
Hřiště T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II., ul. Na Korunce. Busy č. 250 od metra B Černý Most (doba jízdy 7 min.),  č. 109 od metra B Palmovka (doba jízdy 25 min.) do st. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny jen turfy a sálová obuv !!!  Pouze na futsal! 
DABLIĎáblice SK
Hřiště v areálu SK Ďáblice, Praha 8, Kokořínská 400. Od metra C Ládví bus 103 do st. Kokořínská. Vchod do areálu je cca 250 m od st. busu. UMT 3.generace, osvětlení. Více na www.skdablice.eu . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
DEKANDěkanka
Hřiště SK Nusle, Praha 4, Děkanská vinice I. 987/5. Od metra C Pražského povstání pěšky necelých 5 minut), vchod k šatnám z parkoviště před halou. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atlet. dráhy a projděte vpravo mezi hřištěm na minigolf a budovou Pražského fotbalového svazu. Druhý vchod (bývá však často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou, vedle je budova PFS. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
EDENHala Slavia
Hala Slavie Praha ve Vršovicích, Praha 10. Pěšky z Kubánského náměstí. Pouze na futsal!
HÁJE 1,2 hřiště pro futsalHáje
Umělá tráva, osvětlení, hř. ZŠ Schulhoffova, Praha 4 - Chodov. Od metra C Háje, příp. Chodov busy 154, 170 do st. Brechtova nebo Prašná, vchod do areálu je z ul. Květnového vítězství (nedaleko squashové haly). řiště č.1 je blíže vchodu do areálu. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny jen turfy a sálová obuv !!! Pouze na futsal !
HANSPHanspaulka
Hřiště ve "Sportovním areálu Hanspaulka“ u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické v Praze 6. Doprava: ze stanice tram 2, 20, 26 Thákurova (1 st. od metra A Dejvická směr Vokovice) vpravo ulicí Šáreckou na křižovatku s ulicí Na Hanspaulce a odtud cca 100m do kopce. Nebo busem 131 (jede též od Hradčanské, metro A) z konečné zast. Bořislavka jednu stanici do st. Hanspaulka a odtud zpět cca 50m a doleva dolů ulicí Na Hanspaulce až k areálu. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce. UMT 3.generace, osvětlení. V zimním období se hraje v nafukovací hale. Více na www.sporthanspaulka.cz . Obuv: povoleny maximálně  turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
HOSTIHostivař
Hřiště v areálu SK Hostivař na Praze 10, u křižovatky ulic Švehlova a Pražská, neboli pod Intersparem. Od stanice metra A Skalka bus 101, 154, 177 do st. Na Groši. UMT 3.generace, osvětlení. Do sprch možný vstup od travnatého hřiště, případné info v restauraci. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. 
HRAB 1, 2, 3 Hrabákova
Hřiště v areálu ZŠ Pošepného v Praze 4. Jediný vchod je z Hrabákovy ul. 2001.  Od stanice metra C Chodov okolo Centra Chodov (je vpravo) přes ul. U Kunratického lesa (st. bus Petýrkova) průchodem mezi paneláky do Hrabákovy ul. (cca 5 min.). Hř. č. 1 je při pohledu od restaurace vpravo. Šatny v objektu restaurace. Zákaz vjezdu motorových vozidel účastníků soutěží PSMF do areálu ! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
JUNI 1,2Junior Praha
Hřiště Junioru v Praze 10. Ze Strašnické (metro A) ul. V Olšinách směrem z centra, po cca 600 m uvidíte hřiště vlevo. Druhý vchod z ul. Brigádníků. Hřiště č. 1 je blíže kabinám. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
KBELY Spartak Kbely
Hřistě v areálu Spartaku Kbely. Busem 185 z Letňan, metro C, nebo Palmovky, metro B, do st. Huntířovská. Z Letňan, metro C, jezdí taky busy 259 a 280, ale ty intervaly... Na světelné křižovatce doleva do Vrchlabské, pak opět doleva do Železnobrodské, ve které je vlevo vchod do areálu. UMT 3.generace. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
MET8Meteor 8
Hř. v Praze 8. Z Palmovky, metro B, 1 stanici tram č. 24 směr Bulovka do st. Stejskalova a pak jděte vlevo do areálu Meteoru 8. Hřiště s UMT je vzadu u restaurace, osvětlení. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. 
MIKU 1,2,3Mikulova
Hřiště v areálu školy Mikulova na Praze 4, cca 300 metrů od metra C Opatov směrem k sídl. Jižní Město nebo bus 165, 197 do st. Bachova. Vstup možný brankou, ke které se dostanete z metra po chodníku vedoucím po levém kraji Centrálního parku nebo vchodem do školy z ulice Mikulova. Auty se do areálu zajíždět nedá, parkoviště (placené i neplacené) je v ulici Bachova. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nevzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení.  Více na www.mikulovka.cz .Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
NOVOBNovoborská
Hřiště Centra volného času Praha 9, Novoborská 2/610 v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!).  Ze stanice metra C Střížkov busy č. 151 a 186 do st. Českolipská, pokračovat dál Lovosickou (na opačné straně uvidíte parkoviště), vchod do areálu je z Lovosické po pravé straně. Umělá tráva 2. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
PANK 1,2Pankrác
Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Metrem C do stanice Pankrác, pak je nutné podejít magistrálu ulicí Hvězdovou nebo jet jednu stanici busem 188. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), hřiště č. 2 je dále od vchodu do kabin. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
P 1,2,3  (PRAZ 1,2 hřiště pro futsal)Pražačka
Hřiště ve sportovním areálu Na Pražačce, Praha 3. Tram 1, 9, 16 do st. Vápenka a vlevo do SaRA Pražačka, který je vlevo od Koněvovy ulice za budovou gymnázia. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí ! Zápisy lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před Little restaurantem. Kolem areálu jen parkovací zóny !!!
PODVIPodvinný mlýn
Hřiště Rugby clubu Sparta v ulici Kovanecká v Praze 9. Tram 15,19 do st. Divadlo Gong (ke 30.6.2010 se jmenovala U Svobodárny) nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská ul. U Skládky přes Sokolovskou ulici a Kovaneckou směrem k Rokytce. Autem lze sjet z ul. Sokolovská do ul. Podvinný mlýn a pak doprava do Kovanecké ul.. Hřiště je napravo od staveniště (v areálu bylo mj. hřiště na malý fotbal - klec a tenisové kurty). WC, šatny lze využít v hale RC Sparta, pěšky ale cca 3 minuty. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
PRKOPPřední Kopanina FC
Hřiště v areálu FC Přední Kopanina, Praha 6, Ke Goniu 123. Od metra A Dejvická bus 312 do st. Přední Kopanina. Při cestě autem možno využít odbočku z Evropské na Nebušice nebo pokračovat směrem k letišti Praha-Ruzyně. UMT 3.generace, osvětlení.  Více na www.fcpk.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
SCBECSportovní centrum Běchovice
Hřiště v areálu Sportovního centra Běchovice, Praha 9, Richtrova 536 - nejedná se o fotbalový areál ! Od metra B Černý Most busy 250, 261 do st. Běchovice (11-16 min), vlakem ČD ze st.Praha-Masarykovo nádr. do st. Praha-Běchovice (16 min) a busem jednu zastávku do st. Běchovice. UMT 2.generace, osvětlení.  Více na www.sportbechovice.czObuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
STER 1,2,3Štěrboholy
Hřiště v areálu SK Viktoria Štěrboholy, U Školy, Praha 10. MHD - st. U Samoobsluhy, bus 163 (od metra A Depo Hostivař), ulicí U Školy k hale, zde jsou šatny, hř. č.1 je nejblíže šatnám, č.3 nejdále. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec  III. V "lisovkách" se hrát může.
STODStodůlky
Hřiště v areálu TJ Sokol Stodůlky. Od metra B Stodůlky ulicí Flöglovou a Kuncovou až ke vchodu do areálu (pěšky cca 5 min.), hřiště je za vzdálenější fotbalovou brankou. Do šaten v tribuně u fotb. hřiště po schodech dolů, parkování z ulice Lýskova mezi kotelnou a hřištěm. UMT 3.generace (!), osvětlení. Obuv: povoleny maximálně  turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
TEMPOTempo Praha FC
Hřiště FC Tempo, bus 139, 205 ze st. metra C Kačerov do st. Lhotka, cca 400 m ulicí Ve Lhotce, zahnout doprava k areálu FC Tempo, za zadní brankou druhého fotb. hřiště je hřiště. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
ZAKZákostelní
Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv pro soutěže 5+1 viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Do schránky u vchodu do šaten lze vhodit zápisy o utkání.
ZAKO hřiště pro futsalZákostelní
Hřiště v areálu Sokola Vysočany na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. Z metra B Vysočanská projděte parkem do Špitálské ulice, pak vpravo do Zákostelní a jěště vpravo do Novoškolské, vchod je vlevo. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! Do schránky u vchodu do šaten lze vhodit zápisy o utkání.
ZARUBZárubova
Hřiště ZŠ v Praze 4 - Lhotce.Z metra C Kačerov busy 139, 150, 205 do st. Sídliště Lhotka. ZŠ je vlevo přes ulici. UMT 2.generace, Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !


ALBREAlbrechtická
hř. ZŠ Albrechtická, Praha 9, Kbely. Hřiště je u konečné st. Letecké opravny autobusu č. 185 (od metra B Palmovka). Příjezd možný též do zast. Letecké opravny busy č. 110 od metra B Hloubětín a č. 186 od metra B Černý most. Umělá tráva 2. generace.
K 1,2,3, 4,5,6AFK Karlín
Fotbalové hřiště AFK Karlín, Praha 8 - Maniny. Od metra B, C Florenc případně od metra B Křižíkova tram 8, 24 do stanice Urxova, vlevo od původního směru jízdy přes silnici, pak vpravo po stezce k ubytovnám. Hřiště č. 1, 2, 3 jsou umístěna před vchody do kabin: hřiště číslo 1 je položeno nejblíže Sokolovské ulici, číslo 2 je uprostřed a číslo 3 nejvzdálenější. Hřiště č.4,5,6 jsou hned za vchodem do areálu vlevo, č.4 je nejblíže Sokolovské. 
BALKBalkán
Hřiště TJ Spoje Praha, Na Balkáně 812, Praha 3. Tram č. 1, 9, 16 do st. Chmelnice, ulicí Na Vrcholu do ul. Na Balkáně; busy č. 109, 145, 168, 177, 195 do st. Balkán, ulicí Na Balkáně ke staré sokolovně; vchod do areálu vpravo od sokolovny, cca po 50 m vpravo je před halou hřiště. Umělá tráva 2. generace. Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !
CISCísařská Louka
Hřiště SK Radlice na Císařské louce. Ze stanice Zlíchov-lihovar kolem benz.pumpy přes můstek na ostrov a až dozadu na konec ostrova. Cesta trvá pěšky cca 10 minut! Hřiště je před travnatým fotbalovým fotbalovým hřištěm.
ČZUČeská zemědělská univerzita
Hřiště v areálu ČZU, Praha 6, Suchdol. Od metra A Dejvická busy č. 107, 147 do st. Kamýcká, doleva hlavním vchodem do areálu ČZU, hřiště je za velkým fotbalovým hřištěm. Umělá tráva 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
DLANDlouhý lán
ZŠ Na Dlouhém lánu 43, Praha 6. Vchod je před budovou ZŠ přijdete li z centra. Z Dejvické, metro A, tram 2,20,26 do st. Horoměřická. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal!
FCHA 1,2,3FC Háje JM
Umělá tráva, osvětlení, hř. v areálu FC Háje Jižní Město, K Jezeru 2. Pouze na futsal. Při pohledu od kabin je hřiště č. 1 na levé polovině hrací plochy s umělou trávou nalajnované blíže hlavnímu vchodu do areálu, hřiště č. 2 je za ním. Hřiště č.3 je na pravé polovině hřiště s UT. Pěšky od konečné st. busu 213 Jižní Město, což je 2.zastávka od metra C Háje. Z ulice Výstavní zahněte za čerp. st. Shell vpravo dolů k areálu (cesta je rovnoběžná s ulicí K Jezeru, na kterou byste narazili, pokud byste odbočku přešli). Mapka na webu klubu www.fc-haje.cz . Pouze na futsal!
GLOW 1,2Glowackého
ZŠ Glowackého 555/6, Praha 8; umělá tráva 2. generace. Od metra C Kobylisy busy 152, 177, 187, 200 do st. Podhajská pole, nebo busy 102, 144, 186, do st. Dunajecká. Od st. Podhajská pole po chodníku podél Lehnické ul. ke vchodu do areálu, který je ze strany od Krosenské ul. (zde je též možnost parkování); od st. Dunajecká Dunajeckou ulicí, vpravo do Glowackého ul. a směrem ke Krosenské ul. ke vchodu. Hř. č. 1 je při pohledu od šaten v budově školy vlevo. Pouze na futsal!
HAGI1,2,3Hagibor
Škvárová hřiště v areálu TJ Bohemians na Hagiboru. Metrem A do stanice Želivského, odtud pěšky cca 600 metrů ulicí Izraelskou. Areál je napravo od silnice. Na fotbalovém hřišti vlevo, při pohledu od haly, kde jsou v přízemí kabiny a sprchy, je hřiště č.1 nejblíže, č. 2 uprostřed a č. 3 je nejdále. Do haly a šaten je zakázáno vstupovat v kopačkách! Další informace jsou vylepeny u vrátnice. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Ve vrátnici lze odevzdat zápisy o utkání.
HRD1,2Hrdlořezy
Fotbalové hřiště, Praha 9. Ze Skalky, metro A, busem 177 a 195 do st. Pod Táborem, nebo z konečné tram 1, 9, 16 Spojovací jednu stanici busem do téže stanice. Odtud pěšky cca 200 m po ulici Českobrodské směrem z centra, areál je po levé straně hned u silnice. Č.1 je blíže kabinám, které jsou v hospodě u hřiště, č. 2 je vzdálenější.
JITJitřní
Hřiště školy v Jitřní ulici v Praze 4, Hodkovičky. Z Kačerova (metro C) bus 106 do st. Psohlavců nebo z Budějovické bus 121 do st. Na Lysinách (oba busy jedou také z Nádraží Braník). Hř. je nahoře v areálu školy, UT, tzv. koberec, obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
LASKOLáskova
Veřejné hřiště v Praze 4, Chodov. Z Chodova, metro C, Roztylskou ul. cca 400 m a vpravo do Láskovy ul. Hřiště je veřejné, nehledejte je v areálu základní a mateřské školy. Lze také jet busy 122, 177 z Chodova příp. Opatova (metro C) do st. Volha.
LITVI hřiště pro futsalLitvínovskáV areálu Sport Centra Prosek, Praha 9. Ze stanice Střížkov (metro C) přejít do Teplické ul. a z ní doleva Litvínovskou k areálu. Vchod je vedle ZŠ Litvínovská 500.  UMT 2.generace, osvětlení. Povolená obuv: jen sálová obuv ! Pouze na futsal!
NEBUNebušice
Hřiště u ZŠ Nebušice na Praze 6. Od metra A Dejvická busem 161 do zast. Škola Nebušice, hř. je v areálu školy. Cesta busem trvá cca 11 minut. UMT 2.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III.
PERTPertoldova
Hřiště ZŠ v Praze 4, na sídlišti Modřany - Beránek.Z metra B Smíchovské nádraží busem 253, z metra C Kačerov busem 139 do stanice Pavelkova, vlevo přejít silnici a dopředu k lesu k budově ZŠ, hřiště je za budovou.
PODVPodvinný mlýn - klec
Hřiště v ulici Podvinný mlýn v Praze 9. Tram 15,19 ke Kulturnímu středisku Gong nebo pěšky ze stanice metra B Českomoravská přes Sokolovskou ulici směrem k potoku Rokytka, vchod do areálu je z ul. Kovanecká. Při pohledu na areál je hřiště vlevo, cca 20 metrů kabin v tzv. kleci. Povrch: škvára.
REPORŘeporyje
Hř. Sokola Řeporyje, ul. Jáchomvská 613, Praha 5. Metro B ze stanice Luka busy 230, 249 nebo ze st. Nové Butovice bus 256 do st. Náměstí U Lva, po směru jízdy cca 100 m, zahnout vpravo do ul. Jáchymovská, kde po 50 m je vchod do areálu. Šatny v objektu restaurace.
RIEGRRiegrovy sady
Hřiště v areálu Sokola Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech.  Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, hřiště je úplně vzadu. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče jsou ve vrátnici. Vstup jen v sálovkách nebo v turfech. Pouze na futsal!
RIEGRiegrovy sady - písek
Hřiště v areálu Sokola Královské Vinohrady v Praze 2 - Vinohradech. Ze stanice metra A,C Muzeum tram č. 11 k Vinohradské tržnici a pak vlevo, z křižovatky ulic Třebízského a Polské ke sportovní hale, obejít ji zleva, pak do podchodu a po schodech nahoru ke hřišti. Šatny k dispozici na ploše pod hřištěm, klíče nutno vyzvednout ve vrátnici v hlavní bodově. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Ke 13.8.2009 mimo provoz.
SAN hřiště pro futsalSantoška DTJ
hřiště DTJ Santoška, umělá tráva 2.generace, Praha 5, mezi ulicemi Xaveriova a Nad Santoškou. Příjezd autem ulicemi Radlickou, Ostrovského a U Santošky. Příjezd MHD: od metra B Anděl ze st. Na Knížecí busem č.137 do st. Václavka a ulicí Nad Santoškou k areálu. UMT3.generace, osvětlení. Kopačky: povoleny pouze turfy a sálová obuv !!! Pouze na futsal!
S 1,2Slavoj Suchdol
Fotbalové hřiště v Praze 6 - Suchdolská ulice 41. Busy 107, 147 od metra A Dejvická do stanice Internacionální. Areál je u křižovatky ulic Internacionální a Suchdolské. Hřiště číslo 1 je umístěno blíže kabinám. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Od sezóny Jaro 2010 se nehraje- rekonstrukce hřiště.
SLOVESlovenská
umělá tráva 2. generace, Praha 10, areál TJ Bohemians. Tram. 4, 22, 23 do st. Jana Masaryka, směrem do Vršovic a vlevo do Slovenské, areál je níže po pravé straně. Nebo ze st. Krymská a po schodech nahoru. Příjezd autem – ul. Slovenská je jednosměrná od Vršovic, pozor na parkovací zóny! Povolená obuv: max. turfy nebo sálovky. Pouze na futsal!
TKSPATen. klub Sparta
Hřiště v areálu Tenisového klubu Sparta Praha (Sportpark Stromovka), Za Císařským mlýnem 33, Praha 7. Autem lze jet pouze kolem T-Mobile areny ulicí Za Elektrárnou a po levém břehu Vltavy až ke vchodu do areálu. Jediná možná cesta PID: busem 131 od metra A Hradčanská do st. Nádraží Bubeneč, cca 50 m kolem trati zpět, po schodech dolů, podejít trať, dále po silnici vpravo a cca 150 m ke vchodu do areálu. Vchod jen recepcí, kde si proti záloze vyzvedněte klíče od šaten, vchodové branky a osvětlení! UMT 2.generace, osvětlení. Více na www.tkspartapraha.cz . Obuv: povoleny pouze gumotextilní kopačky, turfy a sálová obuv !!! V "lisovkách" se hrát nesmí.  Od sezóny Podzim 2010 se nehraje - staví se kurty.
U.S.Uhelné sklady
Hř. v areálu U.S. v Praze 5, Košíře. Busem 123 do ul. V Cibulkách, hř. je nahoře nad travnatým hřiště.
ZLICHZlíchov
Hřiště FK Zlíchov 1914. Tram č. 12, 13, 14, 20 do st. Zlíchov (výjimečně i bus č. 128 od metra B Smíchovské nádraží). Ulicí Nad Zlíchovem cca 300 m do kopce, podejdete viadukt (je cca 50 m. od žel. zast. Praha-Žvahov) a po silnici vlevo směrem ke hřbitovu. Před ním vpravo se dostanete vraty do areálu. Ke hřišti na HL se jde po schodech nahoru. Zákaz vstupu na fotbalové hřiště s čerstvě zasetým trávníkem! Do šaten a sprch se musíte vrátit zpět po silnici a pak vlevo nahoru ke kabinám. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V sezóně Podzim 2010 se zde nehraje.
ZLZelená liška
Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krč v ulici Na strži.Z metra C Pankrác cca 70 metrů Budějovickou ulicí na křižovatku, pak vpravo do ulice Na strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech.