Svet-Stranek.cz

30.04.2014 FC Rival - M- BUBo 6:1 /3:1/

Mirek - Swennie, Ledvina - Niky, Topor - Mára, Honza

Topor 4, Mára, Niky

Po těžkém vyjednávání kolik nás vlastně zase bude jsme se sešli v sestavě jak to šlo. Nakonec to ale dopadlo dobře a zápas jsme vyhráli. Na to že jsme hráli proti tým z 3 místa to bylo až moc lehké. Svůj den měl Eddie, který sestřelil soupeře 4 brankami. Kluci děkuji že jste zabojovali , ale nezapomínejte na to kdo nemá zaplaceno startovný a hřiště.

23.04.2014 FC Rival - Suchdol Sabres B 0:2 /0:1/

Mirek - Sturmic, Ledvina - Kučera, Topor - Kubeša, Honza

BRANKY:

Na svazu je prostě těžko chápat, že lidi v týdnu pracují. Proto to pak vypadá tak jak vypadá a my se neslezeme. Prohráli jsme se slabým soupeřem, který by mohl hrát 8 ligu a ne 5 ligu. je pravda, že jsme dostali laciný gól, ale i já jsem si spletl hřiště s rugby. Zápas o ničem, ale jdeme dál a děkuji klukům, který dorazili. Pokuď se budeme ale pravidelně scházet, 5. ligu můžeme hrát v klidu.

09.04.2014 FC Rival - Vítězný Február 2:1 /2:0/

Mirek - Bratikov, Chrenak, Ledvina - Sweenie, Niky, Topor - Mara, Honza

Niky, Mara

Dnes jsme se sešli v hojném počte a tak hvězda týmu nemusela přijít. O to horší to bylo, když zavolal Saša, že je na hřišti a já ho neviděl. Škoda... I tak jsme nastupovali s vědomím, že musíme bodovat aby jsme se neztratili v tabulce směrem dolů. Mára zase vyškolil brankáře hostů a dal gól v každém zápasu. To co přišlo pak po neskutečné přihrávce Ledviny na Nikolase, nikdo nečekal. Niky z první skóroval a bylo 2:0. Na konci zápasu jsme do hry vložili žolíka Honzu a hned to bylo 2:1. Nevadí Honzíku, příště rozhodneš zápas. Jsme rádi, že se po letech ukázal Saša, který nám tady prostě chybí. Hlavně že si zažil opět FC Rival!!!

02.04.2014 FC Rival - Jemne a Solene 3:4 /2:2/

SESTAVA
Miras - Ledvina, Sturmic, Niky, Pujman - Topor, Roman - Kubeša, Mára

Niky 2, Sturmy