Svet-Stranek.cz

Miras - Ledvina, Sturmic, Michal - Topor, Roman - Kubeša, Mára

BRANKY:
Kubeša 2, Mára 2, Topor

V 1. jarním kole jsme se opět sešli jako houby na suchu. Museli jsme improvizovat a aby jsme neztratili body hned na začátku, sešli jsme se jen tak tak. Bylo taky znát, že se jedná o první zápas, ale naštěstí jsme ho zvládli a nakonec i vyhráli. Podržel brankář, taky celkem obrana a útok skóroval pět krát. Zaskvěl se Mára, který jak obvykle vyškolil celou obranu a skóroval tak nádherně, že se divili i rozhodčí. Hlavonožci pouze stále dotahovali jednobrankové manko. Za zmínku stojí chování hostujíciho brankáře, který psychicky neunášel celý zápas. Všem patří poděkování za hru a bojovnost v závěru.

02.03.2014 JSME VE FINAL FOUR PKFL

Tak kluci dnes jsme odehrali slusnej vyrazovak a postoupili jsme do final four mezi elitu PKFL, kde postoupili pouze tymy s 1. ligy. My jak nehrajici tym jakoby z 2. ligy slavime uspech. Vsem dekuji co dorazili a bojovali za tym a za postup. Z 18 tymu jsme mezi 4 a je to prijemne, kdyz vime jaky silny tym Rival slozil.

Bilek - Pujman, Kozak, Caizl - Andrle, Topor - Kubesa Hwaidak, Klekar

ZAPASY:
FC Rival - Bazinga 4:1
FC Rival - FC Nove Straseci 1:1
FC Rival - Real Praha 5:1

V nedeli o 18:00 na Plaminkove hrajeme v semifinale s FC Chodov, ktery byl 3x mistrem 1 ligy a pak hrajem bud s FC Razosrs nebo s FC Chelsea

10.02.2014 FC Rival - Tvoja mama FC 10:2

SESTAVA:
Lukáš Svoboda - Lukas Ledvina, Josué Svoboda, Albert Chan - Ed Ed Eddie, Mohamed Hwaidak, Brian Francis Sweeney - Honza Klekar, Pražak

BRANKY:
Mohamed 3, Swennie 2, Svoboda,Kubesa, Kucera, Klekar, vlastni

Dnes jsme se sesli v dobre sestave a prakticky chybeli pouze Kozak a Nikolas. To sice byla skoda ale i tak jsme si zahrali a bezproblemu vyhrali. Zacatek nebyl lehky a tak do 20 minuty bylo pouze 1:0. Pak ale po 2 brance se hoste slozili a uz to tam padalo jak na pase. Hosti pouze korigovali v samem zaveru. Za zminku snad stoji informovat nase fanousky, ze premierove se trefila pan Klekar, ktery pri sve oslave malem zboural prazacku. Mel jsem dojem, ze snad vykolejila nekde tramvaj nebo co. Blahoprejeme mu a doufame ze bude pokracovat ve svych vykonech i nadale.

01.02.2014 Turnaj Strašecí

Svoboda- Ledvina, Swennie - Andrle, Muhy, Kubeša

Dnes jsme absolvovali turnaj ve Strašecím. Tam byl turnaj povedený, protože jsme spustili kanonádu. Je pravda, že první zápas nás TMF zaskočilo ale pak to už byla spanilá jízda Rivalu tak jak ho známe. První zápas jsme plichtili 1:1 no pak jsme těžkej zápas proti Pap Oil vyhráli se štěstím 1:0 a pak to přišlo. Nejdřív Los Pepinos dostalo 6:0 a pak Chrti 8:0 a tak jsme svoji skupinu vyhráli ze 7 body a skóre 16:1. To co se ale pak dělo v osmi finále nemá význam komentovat i když jsme po remíze 0:0 a po penaltách měli postoupit do finále, nakonec jsme z turnaje odešli z důvodu - pořadatele. Na takové turnaje skutečně FC Rival Club chodit nemusí, když někteří lidi neznají pravidla malého fotbalu či futsalu. Děkuji Ledvinovi, Sweeniemu, Mohymu, Nikovi a Svobodovi za účast a krásny turnaj, který nás před sezónou utvrzuje v tom, že můžeme postoupit do 4 ligy. Děkuji

FC Rival - T.M.F Praha 1:1