Komentáře k zápasům

Soupeř: Hedonis FC
Sestava: Schwank- Bratikov, Chlum - Topor, Troníček - Kubeša
Branky: Kubeša 2, Topor
1. Kolo PKFL sme byli pouze v 6 lidech a i přesto jsme byli rovoceným partnerem hostí.. Ujali sme se vedení gólem Kubešu ale hosti srovnali na 1:1 do polčasu. Ve druhé půli jsme opět vedli gólem Eddieho ale hosti zase se štěstím vyrovnali. Bojovali jsme ale do konce a gólem Kubešu jsme opět vedli 3:2. Ke konci zápasu nám zranili opět Eddieho a dohrávali jsme v 4 lidech. No nakonec sme to bohužel neudrželi. Děkuji všem co dorazili a bojovali za FC Rival Club. Díky Péťovi jsme zas silnější. Pochvalu si zaslouží ale i Jarda, který bojoval jako lev! Díky Jardo!!!

Soupeř: High Society
Sestava: Caizl - Bratikov, Chlum, Kadlec, Troníček - Uhlarik
Branky:
Zápas který se dal hrát v optimální sestavě a s větším počtem hráčů(bylo nás pouhých 4+Tomáš C. v brance a Jarda který přišel až za stavu 3:0) nemohl dopadnout ani jinak než že se prohrálo 5:0.Ale chtěl bych poděkovat klukům(Sašovi,Tomášovi Chlumovi,Jardovi, novému,Markovi Uhlárikovi) že se snažili i tak na velkém prostoru jako jsou Kobylisy makat i když fyzička chyběla.Be brankáře a někoho na střídání se 2 liga hrát nedá.Tak se nad tím musíme zamyslet a doplnit mančaft jinak nás to nebude bavit chodit od porážky k porážce.Jinak výsledek strašidelný hra dobrá.

Soupeř: LUDMILA A
Sestava: Schwank - Bratikov, Ledvina, Caizl, Chlum - Uhlarik, Tromíček, Kadlec - Kubeša
Branky: Kubeša 2, Kadlec, Uhlárik, Troníček
Těžkej zápas který jsme zvládali pouze do půle. Pak jsme inkasovali 3 vlastňáky a bylo po hře.Je to škoda, snad další zápas.

Soupeř: DARKAGE
Sestava: Schwank - Bratikov, Caizl, Troníček - Chlum, Kadlec, Uhlarik, Nikolas
Branky: Bratikov 3, Kadlec 2, Nikolas 2, Chlum, Troníček
Domácí celek dotahoval výsledek jen první poločas,ve kterém jsme obdrželi 2branky po našich chybách v obraně jednu já jednu Lukáš ,ale jinak to bylo v naší režii spousty pěkných přihrávek.Tak snad se nám začne dařit i v PKFL.Chtěl bych pochválit Sašu který se vytáhl dopředu a byl z toho hatrik.Jinak celý mančaft předvedl kvalitní hru po zemi hlavně mládež.

Soupeř: Stary Pany Vysočany
Sestava: Schwank-Chlum,Caizl,Troníček,Bratikov,Kadlec,Uhlárik
Branky: Kadlec 3, Uhlárik, Bratikov
Zápas se pro nás odehrával velmi slibně kdy jsme po poločase vedli 2:0.Soupeř byl velice nebezpečný a jeho hra byla technicky vysoce aktivní.Na začátku druhé půle soupeř snížil na 2.1.Po chvilce jsme opět odskočili na 3.1.Utkání nakonec skončilo remizou,když branku na 5:5 jsme dostali v poslední minutě utkání.Škoda že se výsledek 5:4 neudržel.Soupeři dělalo problém menší hřiště,což nám vyhovovalo,protože byli pohyblivější.Zápas se povedl Sašovi,který hrál opět před obranou a dobře se doplnovali s Márou a Fíla jim sekundoval.Jardovi se zápas také povedl stíhal se vracet do zadu a vypomáhal obraně.Jeho přihrávka na gól Fílovi byla famózní.Byl to dobrý zápas se smutným koncem,škoda toho vyrovnání

Soupeř: Kanec v Bučině
Sestava: Schwank - Bratikov, Caizl - Kadlec, Andrle, Kotrba - Topor, Felkl
Branky: Andrle, Kotrba, Felkl
Už na začátku utkání to vypadalo zajímavě, když náš soupeř v deseti lidech a my pouze v pěti s Edou Toporem,který na Kobylisých pískal zápas před naším utkáním.Na mužstvu Kance v bučině bylo vidět že si na nás věří a že je otázkou času,kdy nám nasypou branky.Ale opak se stal pravdou.V desáté minutě jsme sice dostali branku,ale mužstvo se semklo,bylo na nás vidět,že si i na favorita v naší soutěži začínáme věřit a dvěma brankami po sobě jsme výsledek otočili na 1:2 zásluhou Troníčka a Andrleho.Do druhého poločasu bylo vidět že Kanec dá do ůtoku vše ale kombinace mu nešla,ani přímé kopy.V závěru utkání jsme přidali ještě jednu branku Kotrbou a to domácí celek už nemohl přenést a po závěrečném hvizdu si stěžovali na rozhodčího.Odehráli jsme výborně zahraný chytrý a obětavý zápas,za což všem děkuji.Myslím,že výsledek byl spravedlivý a ukazali jsme týmového ducha(klobouk dolu).Hodně nás podržel Petr v brance ze kterého byli domací nešťastní.Ještě jednou velice chytře odmakaný, jeden z nejlepších zápasů co jsme odehráli.Kanec v bučině vs.FC Rival zaslouženě 1:3.

Soupeř: BTW Krč fm
Sestava: Caizl - Bratikov, Klaban - Andrle, Kotrba, Kadlec - Uharik
Branky: Kadlec 2, Kotrba 3, Andrle 3
První poločas začal pro nás velice dobře,když jsme po pěti minutách vedli 2:0.Do poločasu nás soupeř dohnal a ještě přidal jednu branku, tak první půle dopadla 2:3 pro hosty.Ve druhém poločase jsme se dlouho hledali i když jsme byli lepší ale soupeř vstřelil ještě jeden na 2:4 a vypadalo to zle.Od 15. minuty druhé půle jsme přidali a začlo nám to tam padat.Srdce bojovníka předvedl Saša,který se začal vytahovat do útoku i když hrozně chtěl, nakonec góla nedal,ale vyburcoval mužstvo.Nakonec jsme 8:5 vyhráli určitě zaslouženě.Jinak všem díky za předvedenou hru.Byl to zase infarktovej zápas,když se nám nevedlo zakončení.Ale konec dobrej všechno dobrý.Navázali jsme na další výhru.A to je pro mužstvo vždy dobré.

Soupeř: FC Tibetians
Sestava:Pancik - Caizl,Bratikov,Kubesa,Tronicek, Andrle, Topor Chrenák, Kučera - Kubeša
Branky: Kubeša 3, Andrle 3, Bratikov 2
Dnes nám začala sezóna PKFL prvním zápasem za krásneho počasí. Proti poslednímu týmu jsme začali bravůrně a během 3 minut jsme vedli 2:0. Pak už byla jen otázka kolik branek nakonec střelíme. Nakonec to skončilo pouze 8:1 díky gólmanovi Tibetians, který čaroval v brance hostí. Měli jsme spoustu šancí, které jsme překombinovali jako Barca a za zmínku stojí mých 5 dalších tyček. Zápas ale pěkný, každý podal dobrý výkon a přišel i Eddie který se vůbec neztratil. Díky i nováčkům

Soupeř: Converto Praha
Sestava: Panco - Caizl, Bratikov - Klaban, Fila - Uhlarik
Branky: Uhlarik 3, Bratikov
Zápas byl jednoznačný a zvládli jsme ho na výbornou.Na to že jsme hráli s týmem, který je aktuálne na 2 místě,jsme byli minimálne o třídu lepší. A to jsme se sešli v 6 lidech.

Soupeř:  Les Bizerans
Sestava: Pancik - Bratikov, Kucera, Palmin - Andrle, Tronicek - Uhlarik, Kubesa
Branky:Kubesa 5, Bratikov, Andrle, Kučera
Dnes sme se sesli jen tak tak ale na hristi to nebylo videt. Podali sme dobry vykon, kde dnes exceloval Kubesa a nastrilel 5 golu. Bohuzel zraneni ktere se mu stalo, ho zastavi na mesic. Dekuji vsem ktery prisli a bojovali za tym. Doufam ze takto budeme pokracovat dal...

Soupeř: Lhotka Star
Sestava: Petr - Bratikov, Ledvina, Caizl, Klaban - Uhlárik, Kadlec, Chlum - Kubeša
Branky: Kubeša, Andrle, Uhlarik
v prvni polovine zapasu vyrovnana hra se ve 2 pulce zmenila v "kazdy chvilku taha pilku" nejdriv tahala Lhotka kdyz dala 3 rychlé a celkem i laciné goly a odskocila na 4:1 pak sice souper snizil ale na zvrat nemel dekuji za klidnou hru, zvlast od Rivalu me to prekvapilo :-) cekal jsem to horsi, vazne diky chlapci a devce (Katko) :-)